mim net - Grupa Artystyczna skupiająca mimów, klaunów, szczudlarzy. Złożona z profesjonalistów mających bogate doświadczenia sceniczne, estradowe, cyrkowe jak również doświadczenia związane ze Sztuką Ulicy; gotowych przyjąć każde, nawet najbardziej "zakręcone" zlecenie.
Wszyscy doskonale czują się w działaniach dell'arte.
Dlaczego
mim net ? "mim" - aktor pantomimy jak również wszystko związane ze Sztuką Mimu; "net" - skrót pierwszych liter wyrazów: niekonwencjonalne elementy teatru. "net" sugeruje jednocześnie, że powstaje Sieć Mimów - większa organizacja złożona z ludzi związanych zawodowo z tą sztuką.
Połączenie tych dwóch słów
mim net daje pojęcie o zakresie działań związanych z niewerbalnym wypowiadaniem się na każdy temat.
W działaniu korzystamy z "body language" aby przekazywać informacje o ludziach, zdarzeniach, sytuacjach, aby uczyć, bawić, wzruszać widza wciągając go do działań tak, aby on sam sądząc, iż stoi z boku i jest tylko obserwatorem, w rzeczywistości sam aktywnie uczestniczył w wydarzeniach często nie zdając sobie z tego sprawy.

Znani jesteśmy jako Grupa Artystyczna "MIM EACH". 
Nazwę grupy zmieniłem z uwagi na trudności z prawidłowym zapamiętywaniem tej nazwy, jak również z prawidłowym jej zapisywaniem oraz wymawianiem, która jak się okazało, była zbyt skomplikowana.
Dotychczasowy adres strony: www.MimEach.com.pl , jak i e-mail: kk@MimEach.com.pl , jest automatycznie przekierowany na nowy adres strony: www.mim.net.pl oraz nowy e-mail: kk@mim.net.pl

Krzysztof Kowalski

W dniach 03-07.11.2005r 10 osobowa Grupa Artystyczna MIM NET wzięła udział w "Eid Al Fitr Festival 2005" w stolicy Kataru - Doha. Koniec Świętego Miesiąca Ramadanu jest początkiem ogromnego święta radości, młodości, miłości i rodziny. Jest to festiwal obfitujący w najróżniejsze wydarzenia artystyczne, pokazy wysokiej techniki laserowej, wodnych ekranów, niesamowitych iluminacji, występów klaunów, szczudlarzy, magików, niesamowitych pokazów cyrkowych na lodzie i na wodzie i dużo, dużo więcej. Pośród tej całej palestry niesamowitych ludzi z różnych stron świata, Grupa Artystyczna MIM NET, po raz pierwszy w tym przepięknym kraju jako występowała jako LIVING STATUES, wzbudzając ogromne zainteresowanie i podziw publiczności, prezentując postaci trwające w bezruchu nawet do 1,5 godziny. Poniżej przedstawiam niektóre z postaci. Kostiumy do wybranych postaci przygotowała znana projektantka Emilia Obłękowska www.bodypainting.waw.pl